" Pij, pij! Będziesz łatwiejsza! "

Szukaj:

 


Wino "Mocny Smak Miodowo Lipowy"

Oceń wino:

Mocny Smak Miodowo Lipowy
Etykieta Mocny Smak Miodowo Lipowy

Dostępne

Za etykietkę dziękuję Wojtkowi.

Na chwilę obecną recenzji brak.

Jeżeli miałeś okazję skosztować tego wina i chciałbyś podzielić się swoimi wrażeniami z pozostałymi sympatykami taniego wina to napisz proszę mi na maila kilka zdań o tym winie, a ja postaram się uzupełnić braki.
Pamiętaj, że tekst ma przedstawiać jakąś wartość nie tylko dla Ciebie dlatego postaraj się być obiektywny.

Oceń wino w skali od 1 do 10 i pozostaw komentarz.

Powiadom administrację o zauważonym błędzie na stronie lub uzupełnij brakujące dane o winie.

Poleć te wino swoim znajomym lub powiadom ich o nim.

Adres wina:

Podziel się:

Dane wina:

Ranking wina:

3.1

Ocena: 6.2 / 10

Ilość ocen: 6

Opinie (1):

Mocny Smak Miodowo Lipowy

autor komentarza: Tomasz

, miasto: Gdańsk

data dodania:

Kupuje je zazwyczaj na ulicy Łąkowej w sklepie ABC. Jest w dwóch wersjach - 900 ml i 11% oraz 1l i 13%. Obydwie wersje dają mocno po głowie i po dwóch butelkach jednego albo drugiego urwany film jest prawie gwarantowany. Jako, że w każdy weekend zdarza mi się pić te winka to jestem pewny, że zawartość procentowa na etykiecie kłamie. Wydaje mi się, że w każdym winie jest ukryta inna moc, gdyż czasem po wypiciu jednego 11 procentowego poczujemy się jak po dwóch piwkach, a czasem będziemy na czworaka chodzić.
Z kwestią smaku jest podobnie, prawie każde wino smakuje inaczej - jednak nie jest ten smak zły. Jest dość słodki, stężenie siarki nie jest wysokie dlatego dość przyjemnie się pije w szczególności lekko zmrożone. Smak jest bardzo ciężki do opisania... w sumie jak można opisać miód i lipę? Przypomina to coś na rodzaj oranżady(?), może delikatnie soku.
Zapach jest dziwny i dość intensywny, dlatego picie go w domowych warunkach zaowocuje komorą gazową w pokoju.
Tera słowo o opakowaniu, z którego można być zadowolonym - butelka jest wykonana z grubego szkła i upadki jej na chodnik bądź beton z wysokości 1 metra nie są straszne. Minusem jest korek, który po pierwszym otwarciu ulega deformacji i ciężko potem zakręcić butelkę.

Zapomniałem wspomnieć, że winko dobrze pasuje do różnego rodzaju drinków np. z colą. Wino jak najbardziej polecam, zasługuje spokojnie na ocenę 9/10.

Dodaj opinię:

  • :mrgreen: :twisted: :evil: :cry:
  • :ups: :razz: :mad: :roll:
  • :wink: :neutral: :arrow: :idea:
  • :?: :!: :sad: :smile:
  • :grin: :o :lol: :cool:
  • :conf: :shock:
 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Winka.net (c) 2001 - 2024 r. Redakcja | Reklama | Nowe wina na winka.net | Mapa strony

Strona www.winka.net ma charakter wyłącznie edukacyjny i poglądowy NIE jest sponsorowana przez żadnego z producentów, dystrybutorów lub hurtowników wyrobów alkoholowych, NIE ma na celu promowania żadnej z marek alkoholi, jak rownież NIE namawia w jakikolwiek sposób do spożywania napojów alkoholowych. Strona www.winka.net ostrzega, że spożywanie napojów alkoholowych jest szkodliwe dla zdrowia. Strona www.winka.net ostrzega, że zabrania się spożywania alkoholu osobom do lat 18