" Dycha do dychy i dzwonią kielichy "

Szukaj:

 


Wino "Wisienka"

Oceń wino:

Wisienka
Etykieta Wisienka

Dostępne

Wisienka muszę stwierdzić z łezką w oku mnie rozczarowała. Jeżeli chodzi oczywiście o smak trunku. Mój egzemplarz był może jakiś trefny, ja wyczuwałem posmak moczu (poważnie) i piasku. Fakt, że to było drugie wino tego wieczora, ale to nie zmienia faktu, że "pachniało" moczem i starymi ludźmi ;-) Zakupione w Plusie na Rejowieckiej i opróżnione na działce w towarzystwie E. i D. Cena około 3 zł. Na korzyść wina przemawia fakt, że bardzo łatwo się dało je roztworzyć. Aż podejrzewam, że ktoś z obsługi sklepu wylojdał się do butelki. To by nie było miłe. Oczywiście poza moczem można było wyczuć zapach wiśni, ale ten drugi zapach zabił smak wina. Raczej bym nie polecił początkującym winopijcom, trzeba mieć wprawę aby dać radę je opróżnić.

Powiadom administrację o zauważonym błędzie na stronie lub uzupełnij brakujące dane o winie.

Poleć te wino swoim znajomym lub powiadom ich o nim.

Adres wina:

Podziel się:

Dane wina:

 • Id wina: 889
 • Nazwa wina: Wisienka
 • Wytwórnia: Omega  ¤
 • Data publikacji:
 • Recenzent: holee
 • Rodzaj: Jabol

Ranking wina:

2.4

Ocena: 4.8 / 10

Ilość ocen: 31

Opinie (4):

Wisienka

autor komentarza: ER

data dodania:

Piję to właśnie z tym, że na etykiecie pisze "Wisienki" - ale poza tym kropka w kropkę podobna etykieta :P Smak? Przypomniał mi lata burzliwej młodości :D
Wisienka

autor komentarza: wino to ja

data dodania:

Omega robi dobre wina :grin:
Wisienka

autor komentarza: judzik

data dodania:

Ta recenzja w żadnym stopniu nie jest dla mnie zrozumiała - Wisienka i mocz?! Wybacz kolego, ale albo naprawdę przed degustacją napiłeś się moczu albo kompletnie się nie znasz na tanich winach, innego wytłumaczenia nie mogę wymyślić.
Warto zwrócić uwagę czy pije się prawdziwą Wisienkę firmy Omega bądź DJ Ass, bo licho czuwa i może się zdarzyć, że dostaniecie w swoje ręce jakieś podróbki i na pewno wtedy nie będą Wam smakowały. Wisienka w smaku jest jedyna w swoim rodzaju, nie odrzuca, nie czuć taniego spirytusu tylko przyjemny smak wiśni, idealna np. do obiadu.
Zestawienie jakość/cena to coś rewelacyjnego, cena to dokładnie 3.70 zł (choć warto podkreślić, że 3WS ma zniżkę 70gr) i za tak niską cenę otrzymujemy wspaniałej jakości cudo, z wieloma witaminami i minimalną ilością siarki.

Podsumowując: Wisienka firmy Omega to niebo i niewątpliwie każdy kto spróbuje jej raz, będzie pił ją codziennie!
Wisienka

autor komentarza: Anonim

data dodania:

Co Ty w ogóle człowieku wygadujesz, albo nie znasz się kompletnie na dobrych markach win albo naprawdę najpierw napiłeś się własnego moczu, a potem Wisienki bo nic innego nie usprawiedliwia tak karygodnego opisu.
Żądam natychmiastowej zmiany głównego opisu! Wisienka to bardzo dobre wino, trzeba oczywiście zwrócić uwagę na to czy pije się prawdziwą Wisienkę (Firma Omega bądź DJ Ass), a nie podróbkę. Cena to dokładnie 3.70 zł z czego 3WS ma zniżkę 70 groszy za butelkę, także w porównaniu do ceny jakość jest rewelacyjna.
Jeśli chodzi o smak to jest lepszy od dużej ilości jej drogich odpowiedników - idealnie pasuje np. do obiadu. Samo zdrowie, nic tylko pić!

Aż się łezka w oku kręci, bo Wisienka też mnie kręci.

Dodaj opinię:

 • :mrgreen: :twisted: :evil: :cry:
 • :ups: :razz: :mad: :roll:
 • :wink: :neutral: :arrow: :idea:
 • :?: :!: :sad: :smile:
 • :grin: :o :lol: :cool:
 • :conf: :shock:
 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Winka.net (c) 2001 - 2024 r. Redakcja | Reklama | Nowe wina na winka.net | Mapa strony

Strona www.winka.net ma charakter wyłącznie edukacyjny i poglądowy NIE jest sponsorowana przez żadnego z producentów, dystrybutorów lub hurtowników wyrobów alkoholowych, NIE ma na celu promowania żadnej z marek alkoholi, jak rownież NIE namawia w jakikolwiek sposób do spożywania napojów alkoholowych. Strona www.winka.net ostrzega, że spożywanie napojów alkoholowych jest szkodliwe dla zdrowia. Strona www.winka.net ostrzega, że zabrania się spożywania alkoholu osobom do lat 18